Головна » 2010 » Вересень » 27 » Про Школу Влади
14:14
Про Школу Влади
США здолали Велику депресію 30-х років ХХ ст. за 4 роки і повернулися до докризових показників за 10 років.

Японія після Другої світової війни, за 23 роки, вийшла на друге місце у світі за об’ємом валового національного продукту (ВВП).

За п’ять років, з 1946 по 1950 рр., СРСР відновив або збудував понад 6,2 тис. промислових підприємств. До кінця першої післявоєнної п’ятирічки рівень промислового виробництва в Радянському Союзі на 73% перевищив довоєнний.

Ізраїль провів індустріалізацію економіки за два десятиліття, з середини 50-х до середини 70-х років. Середньорічні темпи приросту ВВП щорічно складали 10-12%, що стало рекордом для країн світу.

Безпрецедентні успіхи економічного розвитку Китаю у другій половині XX ст. стали однією з найважливіших подій світової історії. За 18 років, з 1979 по 1997 рр., ВВП країни зріс у 5,7 рази, або в середньому на 9,8% на рік. У 1997 р. за сукупним економічним потенціалом Китай зайняв сьоме місце у світі. До цього року Китай випередив всі країни світу у виробництві зерна, бавовни, олійних культур, м’яса, вугілля, сталі, хімічних волокон, пряжі, тканин, одягу, цементу, телевізорів і іншої побутової електроніки. У 1997 р. Китай зайняв друге місце у світі після США за масштабом залучених іноземних капіталів; у 1998 р. – за об’ємом валютних накопичень.

Україні за 18 років так і не вдалося створити нову, дійсно пострадянську економіку.

Весь час після розпаду СРСР ми займалися не творенням, а «проїданням» накопичених за часів Союзу запасів і ресурсів – як у промисловості, комунальному господарстві, так і у системах освіти і медицини. Нові заводи практично не будувалися, нові комунікації прокладалися у поодиноких випадках, школи і лікарні в масі своїй набагато старші за державу Україна.

Господарська діяльність, що зводиться до експлуатації давно існуючих об’єктів, неминуче приведе до системного колапсу. Лише проекти відновлення і розвитку зможуть переламати цю тенденцію. Саме модернізаційні зусилля дозволили згаданим вище країнам досягти успіху.

Проектувати, відновлювати і модернізувати треба як на центральному, так і на місцевому рівнях. Уся країна – від президента до простого громадянина – має бути включена у творчі проекти.

Проект «Школа влади» покликаний вирішити дві задачі:
Підготувати учасників проекту до роботи в місцевих органах влади. Майбутні депутати, чиновники і мери зможуть розробити плани і скласти проекти власної діяльності ще до того, як вони будуть обрані або призначені.
Допомогти кандидатам у депутати до місцевих рад від партії «Фронт змін» ефективно провести свою виборчу кампанію на найближчих місцевих виборах.

Методичний посібник, підготовлений в рамках проекту «Школа влади», складається з тематичних розділів, що охоплюють основні напрями діяльності місцевих органів влади. У кожному тематичному розділі представлено алгоритми, за допомогою яких можна виявити і дослідити проблеми, що існують у Вашому населеному пункті. Спираючись на отримані дані і використовуючи інструкції і рекомендації, що містяться в методичному посібнику, Ви зможете розробити механізм вирішення виявленої Вами проблеми, створити свій проект.

Кожен кандидат у депутати повинен буде визначитися, в яку депутатську комісію після виборів до місцевої ради він піде працювати, і обрати для вивчення і розробки проекту відповідний розділ методичного посібника.

Претенденту на керівну посаду треба вивчити всі розділи і взяти участь у підготовці проекту по кожній темі.

Кандидати в депутати мають організувати колективне обговорення проектів на засіданнях робочих груп. Майбутні керівники (глави комісій, мери міст) повинні взяти участь у роботі таких груп по всіх тематичних напрямах, щоб досконально вивчити усі сфери своєї майбутньої діяльності.

Проектна діяльність, по суті, стане стартом виборчої кампанії до місцевих рад. Ретельно опрацьований проект, схвалений Консультативним центром «Школи влади», стане основою Вашої агітаційної кампанії. Ви повинні пам’ятати, що люди голосуватимуть за «Фронт змін», якщо Ви зможете запропонувати проекти вирішення актуальних для них проблем і пояснити, що прихід до влади кандидатів «Фронту змін» на президентських і місцевих виборах 2010 років є необхідною умовою реалізації цих проектів.

Період аналізу проблем і проектування у «Школі влади», що розрахований на два місяці, стартує на початку жовтня.

У листопаді учасники проекту «Школи влади» зможуть вивчити програму партії «Фронт змін» і цілі лідера партії. Ця частина роботи буде організована окремо.

На початок агітаційної кампанії кожен з кандидатів матиме у своєму розпорядженні власний реальний проект вирішення локальних проблем і найсучасніші уявлення про політико-економічну ситуацію в країні і світі. Це – гарантія ефективності виборчої кампанії.

Результати голосування на Вашій виборчій дільниці стануть оцінкою Вашої роботи в рамках проекту «Школа влади».

Консультативний центр «Школи влади» з 10 жовтня готовий надати Вам методичну допомогу при аналізі ситуації і у процесі проектування.


http://frontzmin.org/


Категорія: Регіональні | Переглядів: 661 | Додав: alex-turik | Теги: Школа влади, Фронт Змін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]