Головна » 2010 » Листопад » 23

Обе команды начали матч осторожно, присматриваясь друг к другу. Разведка длилась чуть менее 5 минут, а потом «Беличи» выстрелили. Сначала Лисовой на скорости обошел Смарыгу и сильно пробил в дальний угол. Менее чем через минуту Налбандян удвоил счет.

«ТКС» пытались отыграться и нанесли несколько ударов по воротам Загоруйка, с которыми он справился. А вот Богдан с ударом Павела Концебы справиться не смог и так на 10-й минуте счет стал уже 3:0 в пользу команды с Коцюбинского. Затем вратарь «ТКС» в стыке с Саченко получил травму и рассек губу, но игру продолжил.

Под конец первого ... Читати далі »

Категорія: Спорт | Переглядів: 547 | Додав: Daygger | Дата: 23.11.2010 | Коментарі (0)

Пригадується крилата фраза: Історія має здатність повторюватися – спочатку, як трагедія, а потім, як фарс. Минуло 6 років від початку «Помаранчевої революції» – і нині люди знову заполонили Майдан. Починаючи з 2006-го з кожним наступним роком все дужче зростало розчарування «Помаранчевою революцією», все менше охочих було відзначати її річницю. А от сьогодні зранку, що називається, повалило – тисячі люду на Хрещатик, знайомі намети, походи на Банкову і т. ін.